Idea

Unikatowe materiały

Do tworzenia stołów Timbercraft wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdą Państwo modele wykonane ze stali, płyt kompozytowych i starego drewna, które charakteryzuje się unikalną, ukształtowaną przez lata fakturą.

nowoczesne formy

Nasze stoły są tworzone przez ludzi z pasją, a ich znakiem rozpoznawczym jest nowoczesna forma. Bez względu na to, czy poszukują Państwo drapieżnych i odważnych kształtów czy form delikatnych i subtelnych – stworzymy stół na miarę Państwa oczekiwań.

doświadczenie w tworzeniu

Połączenie wizji naszych projektantów i doświadczenia stolarzy powoduje, że nasze stoły są jedyne w swoim rodzaju. Łącząc nowoczesność formy z tradycją rzemiosła, tworzymy meble, które zaspokoją Państwa potrzeby estetyczne, a jednocześnie będą funkcjonalne i trwałe.

Stoły

Proces zamówienia

  • Kontakt
  • Zamówienie
  • Realizacja
  • Dostawa

Proponujemy zapoznać się ze stołami, które produkujemy i sprawdzić, który z nich najlepiej będzie pasował do Państwa wnętrz. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania – zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Chcemy, by stół spełnił Państwa oczekiwania pod każdym względem, dlatego zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów, gdzie można zapoznać się ze specyfiką produktu. Jeżeli nie mogą Państwo pojawić się u nas osobiście, dołożymy wszelkich starań, by omówić Państwa wizję w korespondencji mailowej.

Nasze stoły nie są sprzętami zdjętymi z taśmy produkcyjnej. Zależy nam na tym, aby w tworzone przez nas meble przelać cząstkę Państwa charakteru, a także stylu wnętrza, które będą one zdobić. Dlatego proponujemy, żeby Państwo uczestniczyli w procesie ich tworzenia.

Gdy etap koncepcyjny będzie za nami, stworzymy stół i dostarczymy go do Państwa w dowolne miejsce w Europie.

Kontakt

formularz kontaktowy

TimberCraft

Galeria Wnętrz AMC
Telefon: +48 (56) 645 48 48
E-mail: biuro@timbercraft.pl
ul. Lelewela 33
87-100 Toruń